Domů / Dílna-kutilství / Realizace jeřábové dráhy na míru se vyplatí

Realizace jeřábové dráhy na míru se vyplatí

Máte ve své hale poměrně frekventovaný provoz a potřebujete neustále zvedat velmi těžké předměty? Pokud ano, nespoléhejte se pouze na vysokozdvižné vozíky a jiná podobná zařízení. Pořiďte si kvalitní jeřábovou dráhu, která zvládne veškeré činnosti hravě s minimálními náklady. Máte strach z realizace vašeho záměru a z toho, že to zkrátka a jednoduše nemůžete zvládnout? Nemáte z čeho! Společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. se o všechno postará. Právě na její činnost nejen v oblasti jeřábových drah se zaměříme v následujících řádcích.

Poraďte se s odborníky

Hlavní předností zmiňované společnosti je bezesporu řešení přímo na míru pojímající fakticky všechny potřebné úkony. Vše začíná výběrem vhodného řešení. S odbornými techniky si přesně dohodnete konkrétní podobu jeřábové dráhy. Můžete si nechat poradit specialisty, jakým způsobem je třeba celý projekt koncipovat, aby byl systém co možná nejefektivnější a cenově nejvýhodnější. Zvolíte si správné jeřábové kolejnice, nárazníky, ložiska a spojovací prvky. Rektifikace musí být zkrátka možná ve všech směrech.

Řešení na míru

Samozřejmostí je realizace na míru konkrétního objektu. V potaz jsou brány prostorové možnosti dané haly, konstrukce nemovitosti a její statika. I podle těchto údajů se volí konzoly, sloupy a veškeré komponenty potřebné k maximálně efektivnímu a bezpečnému provozu jeřábových drah. Jako investor si přímo můžete specifikovat své požadavky a na základě konzultace budou zapracovány do celého projektu.

Precizní montáž

Zaměstnanci firmy provádějí také kompletní montážní práce ocelových konstrukcí, které také v případě potřeby natřou. Součástí celého procesu je i zajištění svářečských prací a dalších činností. Firma METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. zajišťuje mimo jiné také potrubní rozvody vody, vzduchu i plynu. Zajistí také stěhování strojů v Praze a kdekoli jinde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Samonosné pojezdové brány jsou trendem současné doby

Samonosné pojezdové brány jsou trendem současné doby

Obsah1 Elegantní vzhled brány2 Bezproblémové otevírání3 Samonosné pojezdové brány na míru3.1 Mohlo by vás zajímat …