Realizace jeřábové dráhy na míru se vyplatí

Obsah

Máte ve své hale poměrně frekventovaný provoz a potřebujete neustále zvedat velmi těžké předměty? Pokud ano, nespoléhejte se pouze na vysokozdvižné vozíky a jiná podobná zařízení. Pořiďte si kvalitní jeřábovou dráhu, která zvládne veškeré činnosti hravě s minimálními náklady. Máte strach z realizace vašeho záměru a z toho, že to zkrátka a jednoduše nemůžete zvládnout? Nemáte z čeho! Společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. se o všechno postará. Právě na její činnost nejen v oblasti jeřábových drah se zaměříme v následujících řádcích.

Poraďte se s odborníky

Hlavní předností zmiňované společnosti je bezesporu řešení přímo na míru pojímající fakticky všechny potřebné úkony. Vše začíná výběrem vhodného řešení. S odbornými techniky si přesně dohodnete konkrétní podobu jeřábové dráhy. Můžete si nechat poradit specialisty, jakým způsobem je třeba celý projekt koncipovat, aby byl systém co možná nejefektivnější a cenově nejvýhodnější. Zvolíte si správné jeřábové kolejnice, nárazníky, ložiska a spojovací prvky. Rektifikace musí být zkrátka možná ve všech směrech.

Řešení na míru

Samozřejmostí je realizace na míru konkrétního objektu. V potaz jsou brány prostorové možnosti dané haly, konstrukce nemovitosti a její statika. I podle těchto údajů se volí konzoly, sloupy a veškeré komponenty potřebné k maximálně efektivnímu a bezpečnému provozu jeřábových drah. Jako investor si přímo můžete specifikovat své požadavky a na základě konzultace budou zapracovány do celého projektu.

Precizní montáž

Zaměstnanci firmy provádějí také kompletní montážní práce ocelových konstrukcí, které také v případě potřeby natřou. Součástí celého procesu je i zajištění svářečských prací a dalších činností. Firma METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. zajišťuje mimo jiné také potrubní rozvody vody, vzduchu i plynu. Zajistí také stěhování strojů v Praze a kdekoli jinde.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …