Na předvánoční úklid nemusíte být sami!

Přerostl vám seznam položek generálního úklidu přes hlavu? Nestíháte pro pracovní povinnosti, lapálie s dětmi a shánění dárků uklidit před Vánoci v domě? Potřebujete dát do pořádku starý koberec a vydrhnout co možná nejšetrněji pohovku, než přijedou o svátcích na návštěvu vaši příbuzní? Čas kvapí a starosti se jen kupí. Přizvěte si na pomoc profesionály z Brna a značnou část úklidu si jednoduše odškrtněte se seznamu jako hotovou věc.

Čištění koberců a sedaček

Zvláště úmorné je čištění koberců a sedaček, to dokáže pěkně potrápit. Strávíte s tím poměrně mnoho času s nevalným výsledkem. Příčinou neúspěchu bývá nedostatečné vybavení a nekvalitní čisticí prostředky. Hodně se vám uleví, když letos tento typ úklidu přenecháte odborníkům. Profesionální čištění sedaček Brno zahrnuje práci se speciálními čisticími přípravky a drahými účinnými extrakčními stroji, které v běžné domácnosti nenajdete. Totéž se týká čištění koberců. Pracovníci úklidové firmy vás zbaví namáhavého břemena složitého čištění, spolehlivě a rychle odstraní zašlé skvrny, mastnotu, roztoče a nepříjemný zápach. Nabídka čištění sedacích souprav Brno platí pro veškerý čalouněný sedací nábytek včetně židlí a taburetů.

Úklid společných prostor

Žijete v paneláku a každý týden uklízíte na chodbách nepořádek po svých sousedech, kteří se o tyto „poddružnosti“ odmítají starat? Stydíte se před návštěvami za zanedbané společné prostory? Zařiďte si jednorázový či dlouhodobý pravidelný úklid ve vašem domě. V zimním období se úklidová firma postará o odklízení sněhu a náledí před domem, zajistí také posyp přilehlého chodníku. Pravidelně jednou týdně zametou pracovníci prach, umyjí podlahy a schody, uklidí ve společném výtahu, kde vyčistí skla a zrcadla, vymetou pavučiny a prach z každého přístupného koutu a uklidí u popelnic. Jednou za půl roku umyjí okna, zábradlí a veřejné osvětlení v budově. Domluvte se se sousedy z paneláku a nevyjde vás to příliš draho. Na Vánoce vám díky pravidelnému úklidu ubudou vrásky na čele.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …