Pracovní oděvy Assent – oblečení od řemeslníků pro řemeslníky

Obsah

Souhlasíte s tím, že funkční pracovní oblečení dokážou nejlépe navrhnout právě ti, co se v něm dennodenně pohybují? Značka Rehamij se svou kolekcí pracovních oděvů Assent s tímto tvrzením souhlasí, proto také své oděvy vyvíjí ve spolupráci s řemeslníky, od pokrývačů, přes obkladače, až po instalatéry. Oděvy jsou tak uzpůsobeny na míru potřebám a požadavkům řemeslníků a nechybí jim celá řada praktických vychytávek a důmyslných detailů, na něž při práci nedáte dopustit.

Nizozemská značka Rehamij

Kolekce Assent pochází z dílny nizozemské značky Rehamij, která na trhu působí již od devadesátých let, není tudíž rozhodně žádným nováčkem. Díky znalosti potřeb řemeslníků dokáže tato značka nabídnout určitý typ pracovního oblečení uzpůsobený konkrétní profesi. Na své si tak přijdou obkladači, pokrývači, malíři, truhláři i instalatéři.

Pracovní oděvy Assent – oblečení od řemeslníků pro řemeslníky

Oblečení, které vás nadchne

Možná jste už sami při práci přemýšleli nad tím, co byste na svém pracovním oblečení chtěli vylepšit. Nebyla to třeba nastavitelná šířka pasu nebo délka nohavic? Právě na tyto přednosti kolekce Assent nezapomíná. Při práci vám jistě přijde vhod i trojité prošití v rozkroku a v kolenou i řada praktických kapes, které jsou umístěny přesně tam, kam byste je umístili i vy sami. Pracovním oděvům Assent nechybí však ani praktická poutka na nářadí.

Od odolnosti k designu

Oblečení, které obstojí i v náročných pracovních podmínkách? Předpokládáme, že odpověď už sami znáte. V kolekci Assent najdete odolné kalhoty s kolenními výztuhami i nepromokavé a větru odolné bundy, přičemž se nezapomíná ani na design. I v pracovních oděvech totiž můžete vypadat stylově. Další předností kolekce je flexibilita. Oblečení je k dostání v celé řadě typů a nebudete muset pořizovat nové ani ve chvíli, kdy přiberete nějaký ten centimetr v pase. Kalhoty totiž disponují nastavitelným pasem.

Kde pracovní oděvy Assent pořídíte?

Zavítejte na stránky www.tomiscz.cz, společnosti TOMIS CZ, která na trhu s ochrannými pomůckami působí již od roku 1996. Kromě široké nabídky oblečení z kolekce pracovních oděvů Assent zde najdete také řadu dalších značek, jež se zaměřují na stylové pracovní oděvy a doplňky.

Pracovní oděvy Assent – oblečení od řemeslníků pro řemeslníky

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …