Pořízení fotovoltaiky dnes není tak drahé jako kdysi. Získejte na ni dotaci

Pořízení fotovoltaiky dnes není tak drahé jako kdysi. Získejte na ni dotaci

O fotovoltaice slyšel každý majitel domu, který se zajímal o to, jak ušetřit na energiích. Jedná se o možnost, jak na energiích ušetřit, ovšem prvotní investice není zrovna malá – tedy nebývala zrovna malá. Nyní je možné požádat o dotaci, která vám s tím trochu pomůže a díky které vaše peněženka tak moc nezapláče. Už jste tedy slyšeli o dotačním programu Nová zelená úsporám?

Mnozí lidé nakonec upustili od myšlenky investovat do solárních panelů, protože je zarazila cena, za kterou se fotovoltaika pořizuje. Jenže neuvědomili si, že tato vstupní investice se jim brzy vrátí. Solární panely pomáhají ušetřit tisíce na solárních panelech, ostatně to pocítíte až při ročních vyúčtováních. Stejně tak si mnozí lidé neuvědomili, že je možné požádat o dotaci, která by rapidně snížila investici do solárních panelů.

Výše státního příspěvku může být až sto tisíc korun

O dotaci z dotačního programu Nová zelená úsporám může požádat opravdu kdokoli, kdo se rozhodl do solárních panelů investovat. Výši státního příspěvku můžete získat minimálně ve výši pětatřiceti tisíc korun, maximálně však můžete získat dotaci i ve výši sta tisíc korun. Výše dotace se vždycky odvíjí od toho, jaký druh fotovoltaické elektrárny si pořídíte a jak náročný fotovoltaický systém bude.

Na nejvyšší příspěvek dosahují, kteří chtějí investovat do solární elektrárny s akumulací do baterií. Do jaké fotovoltaické elektrárny tedy chcete investovat vy?

Na koho se v případě potřeby obrátit

Pokud se rozhodnete pro investici do fotovoltaiky, možná se ptáte, na koho se máte obrátit. Firem nabízejících solární panely je mnoho. Doporučujeme však firmu Solidsun, která vám všechno navrhne, vše potřebné vyřídí, dokonce vám solární elektrárnu i namontuje, aniž by došlo k jakémukoli zásahu do vaší střechy, do vašeho pohodlí a do vašeho života.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář