Odhalte zloděje s pomocí fotopasti

Odhalte zloděje s pomocí fotopasti

Krádeže jsou bohužel součástí běžného života. Nejednomu z nás už někdy něco zcizili. Peněženka, telefon, taška a podobné věci. Někteří bohužel už mají i zkušenosti s tím, že se jim někdo vlámal do jejich domu či bytu a odnesl si z něj všechno cenné.

Odhalte zloděje s pomocí fotopastiVy, jako majitelé domu či bytu, který byl vykraden jste zoufalí, na věci jste šetřili několik let, měli pro vás nějakou cenu, teď běháte po úřadech a čeká vás řada papírování s pojišťovnou a policií, která stejně pravděpodobně zloděje nechytí. Určitou ochranu si můžete dopřát s pomocí fotopasti Bunaty. Ty totiž nevítané hosty vyfotí a poskytnou vám tak důkazy, se kterými se již něco dá podniknout.

Své věci pod ochranou

Každý chce mít kontrolu nad svým domovem a fotopast je právě prostředek, který vám onu ochranu pomůže zajistit. Díky ní už vám neunikne nic co se během vaší nepřítomnosti okolo vašeho domu děje. Objeví-li se někdo na vašem pozemku fotopast jej spolehlivě zvěční a vy budete mít přesný přehled. S její pomocí můžete odhalit identitu zloděje, který se přišel k vám domů napakovat na váš účet. Tento „elektronický hlídací pes“ vyfotí každého, kdo se bude u vás pohybovat. Fotografie jsou dobře rozpoznatelné a dostupné.

Odhalte zloděje s pomocí fotopasti

Jaké jsou výhody?

Výhod je mnoho. Od každé firmy je fotopast malinko jiná. Fotopasti Bunaty jsou skvělou volbou. Mají velký LCD displej vepředu. Díky tomu si přesně nastavíte, co chcete snímat. Dále je možno fotopasti velmi snadno zapnout a vypnout, stačí zmáčknout jedno tlačítko a je hotovo. Když je potřeba vyměnit baterie nemusíte zdlouhavě fotopasti demontova, jen odklopíte přední kryt, stisknete tlačítko a zásobník s bateriemi se ukáže. I ve tmě a v noci jsou fotografie kvalitní. Fotopasti Bunaty se vyrábí pro českou a slovenskou republiku, získáte rychlý a kvalitní servis. Budete se cítit bezpečněji!

O Makawiel

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …

Napsat komentář