Nízkoenergetické domy na klíč: Příjemné a levné bydlení v jednom

Nízkoenergetické domy na klíč: Příjemné a levné bydlení v jednom

Vlastnit svůj rodinný dům, který by navíc byl úsporný, je sen mnohých mladých začínajících rodin, ale i starších generací. S jeho realizací vám pomůže firma na webu domy-drevostavby-na-klic.cz, která vám usnadní rozhodování důležitými radami.

Společnost Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. vám pomůže ke stavebnímu povolení, poradí, jak bezpečně koupit pozemek, jak nejlépe vyřídit hypotéku na dům a další informace ohledně nízkoenergetických domů, kterých postaví každý měsíc několik. Nízkoenergetické domy, které společnost staví jak v podobě dřevostaveb, tak zděné, šetří nejen ekologické prostředí, ale také energii potřebnou k vytápění, ohřevu vody a k provozu všech domácích spotřebičů. Se společností Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. ušetříte i na pořizovacích nákladech, jelikož za vás vyřídí hypoteční úvěr za mimořádně výhodných podmínek.

Výhody pro zákazníky

Společnost nabízí jedinečnou službu v podobě výhodného nastavení hypotečního úvěru. Konkrétně to pro zákazníka znamená, že každý rok může získat jednu hypoteční splátku zpět, a ještě si může v každém roce odečíst z daní částku rovnající se jedné průměrné měsíční splátce hypotéky.

Nízkoenergetické domy na klíč: Příjemné a levné bydlení v jednom

Díky zadání stavby nízkoenergetického domu firmě tak v celkovém souhrnu může zákazník získat celkovou částku od 250 až do 570 tisíc korun. Těmito penězi navíc si jistě každý rád vylepší svůj rodinný rozpočet.

Proč si pořídit nízkoenergetický dům na klíč

Především to znamená odpadnutí veškerých starostí, neboť stavební firma se o vše postará sama. Na vás zůstane je příjemná povinnost převzetí nového domu a jeho vybavování a zařizování. To je ovšem pouze jedna z výhod. Hlavním důvodem, proč si pořídit nízkoenergetický dům, jsou dosud nepoznané možnosti v oblasti šetření energie. Zděné domy od společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. jsou navíc řešeny velice účelně a přitom esteticky. V mimořádné kvalitě jsou všechny použité materiály, které jsou tak zárukou vysoké kvality celé stavby. Platí to například o pravých pálených cihlách POROTHERM, které jsou nízkoenergetické, a navíc doporučované ze zdravotního hlediska. Jsou pevné, splňují protipožární parametry nejvyšší úrovně A1 a také propouštějí ven vzdušnou vlhkost bez ohledu na klimatické podmínky.

O Makawiel

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …