Domů / Dům a byt / Nákup nábytku do obývacího pokoje: Sedací souprava a obývací stěna v hlavních rolích

Nákup nábytku do obývacího pokoje: Sedací souprava a obývací stěna v hlavních rolích

Zařízení pokoje není vůbec jednoduché. Sladit všechnu výbavu dokonale dohromady se nemusí vždy podařit. Hodně důležitou roli hrají konkrétní zařizovací předměty. Volit je lze v různých podobách. Právě z toho důvodu se soustředíme na pořízení sedací soupravy a obývací stěny. Určitě ale nezapomeneme ani na různé doplňky, jež dělají tuto místnost útulnou a vtisknou jí tvář.

Moderní sedačky ve spoustě variací

Sedací soupravy je třeba volit především podle konkrétního tvaru. Do velkých prostor se nejvíce hodí standardní modely se třemi až čtyřmi místy pro sezení. Doplněny bývají o křesla či taburety. Stejně tak moc dobře vypadají i provedení do písmene U. V menších bytech jsou vítány spíše rohové sedací soupravy. Ty lze vybírat v levé i pravé variantě. U potahové látky se stoprocentně vyplatí vsadit na její tloušťku. Tenké potahy se rychle prodřou a za krátkou chvíli se musí vyměnit. Jinak rozhodně nezapomínejte ani na rozkládací mechanismus, případně úložné prostory. Ostatně prohlédněte si sami sedací soupravy na Atan.cz.

Obývací stěna: Minimalismus vs. praktické využití

Při volbě obývací stěny si je zapotřebí nejprve promyslet, jestli chcete mít doma nejmodernější trendy, anebo spíše vsadíte na praktickou stránku. Minimalistické pojetí vypadá naprosto precizně, nicméně nepočítejte s tím, že několik menších vhodně sladěných skříněk pojme spousty věcí. Větší skříně také nemusí vypadat špatně. Není nezbytné, aby jejich součástí byla velká prosklená vitrína, jako tomu bylo dříve. Výběr obývací stěny je závislý také na určité barvě. Tradičně je laděná do imitace buku. Hezky ale vypadá třeba i světlá slonová kost, případně jiné odstíny.

Jaké jsou nejoblíbenější doplňky?

Odpověď na tuto otázku zcela jistě nebude jednoznačná, nicméně spousta lidí preferuje tapety či samolepky na stěnu. V obývacím pokoji si mohou najít své místo i obrazy, případně fotografie. Jinak se vyplatí nejen u obývacího pokoje myslet také na to, jak vytvořit interiér bez bariér a další záležitosti. Při troše snahy a nastudování materiálů na internetu se vám i toto určitě podaří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Proč jsou střešní pálené tašky tak oblíbené?

Obsah1 Výhody pálených tašek2 Kde koupit pálené tašky?2.1 Mohlo by vás zajímat Střešní pálené tašky …