Kam za hydrocolon terapií?

Máte pocit, že je potřeba konečně něco udělat se svou postavou? K lepší kondici bezpochyby napomůže více pravidelného pohybu, avšak je potřeba často doplnit ji o správnou životosprávu. K nastartování boje proti obezitě Vám může pomoci hydrocolon terapie neboli očista tlustého střeva výplachem. Vyzkoušet můžete také desetidenní detoxikační kůru. Očistu organismulze podstoupit rovněž v Centru trvalého zdraví Cordeus.

Hydrocolon terapie je velmi starou metodou, která dnes významně přispívá k celkové očistě organismu. Pod očistou organismu je možné si představit proces, během něhož dochází k vylučování toxinů a dalších škodlivých látek z lidského těla. Detoxikace neboli očista organismu probíhá zejména v oblasti jater, ledvin, kůže a sliznicích jako například v dýchacích cestách, spojivkách nebo sliznici pohlavních orgánů. Pokud jsou tyto vyjmenované orgány přetížené a škodlivé látky stoupnou na určitou hladinu, může dojít až k selhání funkce těchto orgánů. Přičemž k přetížení může dojít také při častém používání moderních léků. Zejména antibiotika mohou poškodit střevní mikroflóru. To můžete vést také k nejrůznějším zdravotním komplikacím.

Hydrocolon terapie příznivě působí na funkci tlustého střeva a posléze rovněž na funkci jater i ostatních orgánů. Hydrocolon terapie obnovuje přirozený pohyb střev, pročišťuje střevo od nejrůznějších parazitů, plísní a bakterií. Mimo jiné působí také jako prevence proti rakovině tlustého střeva. Pozitivně působí v boji proti kožním chorobám, potravinovým alergiím i astma a různým bolestem hlavy. Podrobnější informace k hydrocolon terapii si můžete přečíst na webových stránkách Centra trvalého zdraví Cordeus.

O angelo

Shlédněte také

VENKOVNÍ SAUNA VERSUS SAUNA UVNITŘ DOMU

VENKOVNÍ SAUNA VERSUS SAUNA UVNITŘ DOMU

Mít doma vlastní saunu není dnes už luxus výhradně finský. Mnoho českých domácností následuje tenhle …