Inteligentní pracoviště na míru=spokojení zaměstnanci

Inteligentní pracoviště na míru=spokojení zaměstnanci

Obsah

Potřebujete zařídit malou dílnu, laboratoř, kanceláře nebo větší výrobnu? Pak budete muset zaměřit pozornost na veškeré vybavení včetně dílenských stolů, montážní linky a dalšího nezbytného vybavení. Pohodlné a moderně vybavené pracoviště je cílem k efektivně vykonané práci.

Ideální jsou v tomto případě montážní stoly, kde lze nastavit nejen výšku, ale i polohu včetně přídavných polic. Navrženy jsou tak, aby prováděné pracovní úkony byly pohodlné a funkční. Dnes je naštěstí možné nechat si vybavit jakékoliv pracoviště, dílnu či sklad na míru. Ať už plánujete vybavit velký montážní provoz či linku, využijte zkušenosti profesionálů. Oceníte tak nejen ušetřený čas, ale vděční vám budou i pracovníci.

Moderní pracoviště na míru

Návrh a vizualizace umožňuje vyrobit moderní, plně funkční a inteligentní pracoviště na míru, které splní do nejmenšího detailu pracovní podmínky, do nichž se zaměstnanci budou těšit. Ať už se jedná o montážní stoly nebo kompletní pracoviště, včetně plastových boxů, panelů na zavěšování nářadí, kontejnerů, osvětlení, rampy a další.

Montážní stoly

Dílenské a montážní stoly musí být plně funkční a především vysoce odolné. Vybírat lze z elektrických polohovacích s osvětlením, mobilních, rozkládacích, uzamykatelných či stoly s policemi a držáky. Vybrat lze dokonce i vlastní design. Stoly na míru pro montáž, balení či expedici usnadní a zrychlí práci, možné je nastavit i montážní stoly dalšími speciálními prvky dle požadavků. Díky široké nabídce rozměrových a typových řešení je dnes možné nechat vybavit profesionálně jakýkoliv provoz, dílnu či kancelář.

Montážní linky

Výrobní a montážní linky usnadňují celý proces montáží včetně práce samotné. Do provozu se zavádějí vždy s ohledem na charakter produktu, požadovaného stupně automatizace, životnosti projektu a přání zákazníka. Montážní linka je vždy předem testována ve zkušebním provozu, takže nepořizujete zajíce v pytli. Linky je možné doplnit o příslušenství, jako jsou manipulační vozíky nebo bezpečnostní oplocení a další. Inteligentní pracoviště na míru vám ušetří vrásky na čele, moře času a zaručí funkčnost i spokojenost zaměstnanců.

 

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …