Elektronické kuřivo je ve všech ohledech lepší než běžné cigarety

Obsah

Pravidelná inhalace cigaretového dýmu prokazatelně ničí lidem zdraví, nicméně i přesto se tomuto koníčku dnes a denně věnují stovky milionů lidí po celé planetě. Důvodem je nikotin, který způsobuje na kouření závislost.

Ten však můžeme do těla dostávat i mnohem zdravěji, například pomocí elektronických cigaret.

Méně škodlivá alternativa

Během hoření tabáku se do ovzduší uvolňují všelijaké škodlivé látky, jež se následně usazují na průduškách a plicích. Čím déle člověk kouří, tím více si říká o zdravotní malér. Přitom je možné se tomu vyvarovat, stačí si jen pořídit vhodné elektronické cigarety.

Ty ke svému chodu nepotřebují žádný tabák. Místo toho používají speciální náplně, jež mohou, ale také nemusí obsahovat nikotin, případně nějakou příchuť. Aby se vygeneroval dým, musí se náplň náležitě zahřát. K tomu stačí pouze stisknout tlačítko.

Vhodné i do restaurací

Zákaz kouření v hospodách a restauracích u nás zdál dlouho jako nereálný, nicméně jakmile vyšel v platnost, nic hrozného se nestalo. Žádné podniky kvůli tomu krachovat nezačaly. Kouřit se rovněž nesmí ani na zastávkách MHD, případně v zoo.

I zde mají uživatelé elektronických cigaret jednoznačnou výhodu. Vapování na veřejnosti není ani zdaleka tak potíráno jako kouření. E-cigaretu je dnes možné si zapnout jak v restauračních zařízeních, tak například i v zoologické zahradě.

Jednorázové verze jsou stále oblíbenější

Kdo chce inhalovat nikotin zdravějším způsobem, a to i na místech, kde se běžně nesmí kouřit, měl by přesedlat na elektronické kuřivo. Standardem jsou dnes cigarety s vyměnitelnými náplněmi, jež však mohou někomu připadat drahé.

Spousta lidí proto dává přednost jednorázovým HQD elektronickým cigaretám, u nichž sice náplň měnit nejde, na druhou stranu stojí jen něco málo přes stovku. Takové typy se dají pořídit třeba v e-shopu HQD.

O angelo

Shlédněte také

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Nabídky i poptávky řemeslníků na jednom místě – Megastroj.cz

Hledáním strávíme velkou část našeho života a možná, že už trávíte dlouhé hodiny nebo dny …

Napsat komentář