Dokážete ochránit svůj majetek?

Dokážete ochránit svůj majetek?

Pro mnohé z nás představuje náš dům místo, které nás stálo mnoho úsilí, desítky let budování a nespočet investic. Jedná se o dílo našeho života a jednou z nejhorších představ je, že k vám vnikne zloděj nebo vandal, který vaší píli poškodí nebo zničí.

V dnešní době nejde o nic neobvyklého, počet vloupání je každý rok na tisíce a pokud máte dům zabezpečený, zloději se poohlédnou i kolem vašeho domu. Kradou a vykrádají se auta, zahradní technika a dokonce i vaše jízdní kola, těch se každý rok ukradne na deset tisíc. Bylo by velmi nezodpovědné pouze „doufat“, že vy nebudete mezi těmi nešťastníky, které zloději navštíví.

Pořízení fotopasti

Dokážete ochránit svůj majetek?Asi si nedokážete představit, že byste byli neustále před domem s nabitou puškou. Lepším řešením je fotopast na ochranu majetku. Jde o zařízení, které vydrží váš dům hlídat 24 hodin denně a to po celý rok. Je to jednorázová investice, která vám zajistí klidné spaní. A co to ta fotopast vlastně je?

Jedná se o moderní zařízení, které má za úkol střežit určitou oblast, například váš pozemek. Pokud na váš pozemek někdo vkročí, ať už kočka, soused nebo zloděj, fotopast ho zaznamená ve vysoké kvalitě, buď jako fotku nebo jako video. Důležité je, že jí neunikne nic. Fotky se ve fotopasti nahrávají na paměťovou kartu a moderní modely vám dokonce zašlou MMS právě zachycených snímků, takže se i na dálku dozvíte, jestli někdo vnikl na váš pozemek.

Výhoda fotopasti

Dokážete ochránit svůj majetek?Fotopasti na ochranu majetku jsou na rozdíl od kamer maskované, jediný, kdo bude o fotopasti vědět, jste vy. Připevnit se může na strom, či do křoví nebo kamkoliv na dům. Nachází se v odolném maskovaném pouzdře a hravě odolá všem nepřízním počasí. Fotopasti mají velký rozptyl, sami si nastavíte, jakou část vašeho pozemku budou zaznamenávat. Kvalitní snímky pořizují ve dne i v noci. Následně si je můžete prohlížet na samotném těle fotopasti, v počítači nebo třeba v televizi. Tento bezpečnostní prvek se stal hitem, který by nemel chybět ani vám.

O Makawiel

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …