Dílenský vozík: Mějte všechny své nástroje vždy po ruce

Když se podíváme do mnohých profesionálních i domácích dílen, často to tam vypadá doslova jako po výbuchu. Většinou nechápeme, jak se mohou montéři či kutilové vůbec v takovémto rozpoložení jednotlivých nástrojů a pomůcek vyznat. Právě proto se vyplatí vystavit veškerému nepořádku stopku. Jak? Stačí si jen koupit kvalitní dílenský vozík, který dokáže potřebné přístroje a nástroje pomoct uspořádat. Vše budete mít po ruce a nemusíte se shánět po tom, v jakém organizéru máte kleště a kde je kladivo. Naším tipem jsou dílenské vozíky od společnosti POLAK CZ, s.r.o. Na jejich přednosti se soustředíme v následujících řádcích.

Efektivní mobilní pracoviště

S moderním dílenským vozíkem si můžete být jisti tím, že vaše práce bude mnohem efektivnější. Ať už volíte jakýkoli model, rozhodně nebude o zásuvky a police žádná nouze. Výborná je i mobilita, kterou zajišťují kolečka. Pohyb celého zařízení bude ještě vylepšen díky madlu, za které vozík pohodlně chytíte. Kovová konstrukce navíc zajistí maximální odolnost a dlouholetou životnost. Vzhledově bude korespondovat s dalším vybavením dílny.

Důraz na bezpečnost

Na většině pracovišť platí velmi přísné bezpečnostní normy. Stejně tak je zapotřebí dávat pozor na vlastní zdraví i v domácí dílně. Dílenské vozíky od zmiňované společnosti na tyto aspekty v každém případě myslí. Důkazem budiž přítomnost otočné brzdy. Díky ní vozík i v plně naloženém stavu velmi jednoduše zabrzdíte a vyhnete se případnému samovolnému pohybu. V případě srážky klasického levného vozíku bez brzdového mechanismu mohou být škody neúměrně vysoké. Každý z modelů od POLAK CZ, s.r.o. je vybaven pojistkou proti samovolnému vysunutí jednotlivých šuplíků. Tím pádem máte jistotu, že i při poloze zařízení na nerovném povrchu budou zásuvky zavřené. K vozíkům si navíc přímo v eshopu tohoto prodejce budete moci vybrat i příslušenství či náhradní díly.

O angelo

Shlédněte také

Jak začít s modelářstvím?

Jak začít s modelářstvím?

Modelářství je stále velmi populární koníček, jehož začátky ale nebývají zrovna jednoduché. Pokud vám učarovaly …