Aby koupel byla skutečnou lázní

Není nad pocit osvobození, když se člověk přiřítí znaven prací, sportem, společností… A vrhne své dokonale zmučené tělo do spárů milosrdné sprchy! Ta úleva! Ta slast! A obzvlášť, pokud můžeme otevřít oči a kochat se dokonalou krásou koupelnových doplňků, které vás zpátky do bytu skoro ani nepustí.

Vybrat a správně zařídit koupelnu není taková hračka, jak to může znít. A pokud dbáme na detail, účelnost a spolehlivost, je potřeba spolehnout se na radu a zkušenost odborníka. Již přes deset let nabízí své služby a produkty firma Wellmall, která vychází z tradice a dobré spolupráce. Po pečlivém průzkumu trendů řeší naše koupelny od A do Z.

Aby vše plnilo svůj účel

Pokud tedy zařizujeme koupelnu snů a preferujeme moderní nakupování z pohodlí domova, jistě oceníme rychlost, spolehlivost a snahu najít pro nás to nejpřijatelnější řešení. Stěžejními produkty se postupem času staly:

  • masážní sprchové boxy,
  • sprchové dveře,
  • sanitární keramika,
  • koupelnové doplňky,
  • umyvadlové, sprchové i vanové baterie

a to vše od oblíbených výrobců známých značek, jako jsou třeba Hopa, Arttec, Nimco, Olsen Spa a v neposlední řadě Well. Zkrátka každý si najde to své a pokud je kvalita podtržena rozumnou cenou, není důvod nepustit se třeba i do náročného budování.

Nepropustné soukromí

Když přijde na řadu řešení otázky luxusního sprchování, je nutno dbát na řadu nepřehlédnutelných faktorů. Jedním z nich jsou kvalitně těsnící dveře do sprchového koutu, bez kterých se spolehlivé sprchování prostě neobejde. WellMall.cz nabízí více než sto modelů sprchových dveří v různých rozměrech a typech.

Takové dveře náš zděný sprchový kout elegantně a perfektně doplní a je možno si vybrat mezi posuvnými, otevíracími, zalamovacími nebo shrnovacími dveřmi ve velikostech od 80 do 160 cm. Je konec únikům tepla, vytírání škodolibých kaluží a omezování se při koupeli, aby se voda nedostala hlavně tam, kde vůbec nemá být.

O angelo

Shlédněte také

Brány na klíč se postarají o skvělé zabezpečení vstupu na váš pozemek

Obsah   Hledáte vhodnou bránu pro svůj pozemek, ale nevíte, jaký typ brány zvolit? Pak …