Zdravý život aktivní cestou

Sport je neustále se rozvíjející oblastí. Dochází k pronikání nových druhů sportů, sportovních aktivit a roste zájem o tyto aktivity. Jedním z nových sportů je jumping. Jedná se o skupinovou pohybovou aktivitu, která se těší stále větší oblibě zejména u žen. Jumping je ideální pro všechny, kteří hledají odreagování a aktivní formu odpočinku.

Skákání pro zdraví

Jestliže nevíte, co si pod pojmem jumping představit a jen tušíte, že důležitou roli bude hrát skákání, pak jste na správné cestě. Jumping je skákání na speciálních trampolínkách za doprovodu hudby, které probíhá ve skupinových lekcích pod vedením odborného instruktora. Kromě zlepšování kondice, a schopnosti balancování, dochází také k posilování zejména dolních končetin. Díky velké oblibě je možné si jumping vyzkoušet hned na několika místech. Většinou se jedná o fitness centra, nebo speciální instituce. Takovou je například Rehazone, moderní rehabilitační klinika, kterou najdete v Praze. Zde si můžete kromě jumpingu, o němž najdete všechny potřebné informace na stránkách www.rehazone.cz/nase-sluzby/jumping vyzkoušet také další rehabilitační techniky.

Rehabilitace spojená s odpočinkem

Vyhledávané jsou zejména zdravotní masáže Praha, které mají široké spektrum využití. Můžete si vybrat mezi masáží terapeutickou, relaxační, lymfodrenáží nebo celulitidovou terapií. Při výběru vhodného typu masáže je potřeba zohlednit svůj zdravotní stav a problémy, které chcete, či potřebujete řešit. Pokud si chcete dopřát především odpočinek, pak zvolte masáž relaxační, pokud potřebujete řešit zdravotní problémy, pak se poraďte s terapeutem, jaký druh masáže pro vás bude nejvhodnější. Při vážnějších problémech je možné absolvovat také speciální terapii známou pod názvem rázová vlna Praha. Tato léčebná metoda je zaměřena zejména na ty, kteří trpí problémy s horními či dolními končetinami. Je důležitá například při rekonvalescenci poúrazových stavů.

O angelo

Shlédněte také

VENKOVNÍ SAUNA VERSUS SAUNA UVNITŘ DOMU

VENKOVNÍ SAUNA VERSUS SAUNA UVNITŘ DOMU

Mít doma vlastní saunu není dnes už luxus výhradně finský. Mnoho českých domácností následuje tenhle …