Domů / Auto moto / Vážení těžkého s lehkostí
Vážení těžkého s lehkostí

Vážení těžkého s lehkostí

Firma VÁHY – JAS, s.r.o. je dlouholetým specialistou na výrobu a opravy vah s 26letou zkušeností. Zabývá se řešením problémů průmyslového vážení. V jejich sortimentu naleznete automobilové váhy od 4 m do 18 m s váživostí do 60 t nebo dle přání zákazníka. Kromě výroby firma zajišťuje záruční a pozáruční servis i opravy vah. Mezi další činnosti společnosti patří prodej a cejchování všech druhů elektronických a mechanických přístrojů pro měření hmotnosti. Dále pak obchodních, mostních, jeřábových a průmyslových vah. Na přání je prováděna kalibrace vah od Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.

Silniční váhy na míru

Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o koupi s vyššími finančními nároky, je třeba její dokonalá a včasná analýza. Nákupem silniční váhy od výrobce ušetříte hned dvakrát, neboť se zbavíte zbytečných finančních ztrát způsobených neplánovanými odstávkami při vážení. Společnost vám poskytne profesionální radu při výběru typu váhy a její váživosti. Odborní technici, kteří jsou pravidelně školeni u výrobců a dovozců vah a vážících zařízení, jsou zárukou plynulého chodu zařízení.

Garance kvality

Firma VÁHY – JAS, s.r.o. je držitelem Certifikátu č. 0119-SJ-C001-10 o schválení systému jakosti výroby výrobce vah. Tento doklad byl vystaven Českým metrologickým institutem (ČMI) po posouzení a kontrole plnění závazných požadavků. Zaměstnanci společnosti pak mohou u výrobků firmy provést tzv. “EU prohlášení o shodě”. Díky tomuto certifikátu je plně nahrazeno prvotní ověření váhy ČMI.

Nabízené váhy

Na internetových stránkách naleznete všechny informace k jednotlivým silničním vahám. U veškerého zboží je udávána maximální váživost, délka i třída. Váhy se dále dělí dle konstrukce, která může být železobetonová či celoocelová. Pro dokonalejší představu jsou k dispozici i fotografické náhledy nabízených výrobků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O angelo

Shlédněte také

Jak vyniknout mezi konkurencí? Pomohou reklamní polepy aut

Jak vyniknout mezi konkurencí? Pomohou reklamní polepy aut

Obsah1 Reklamní polepy vám vydělají2 Nejdůležitější je vzhled2.1 Mohlo by vás zajímat Být vidět mezi …