Vážení těžkého s lehkostí

Vážení těžkého s lehkostí

Obsah

Firma VÁHY – JAS, s.r.o. je dlouholetým specialistou na výrobu a opravy vah s 26letou zkušeností. Zabývá se řešením problémů průmyslového vážení. V jejich sortimentu naleznete automobilové váhy od 4 m do 18 m s váživostí do 60 t nebo dle přání zákazníka. Kromě výroby firma zajišťuje záruční a pozáruční servis i opravy vah. Mezi další činnosti společnosti patří prodej a cejchování všech druhů elektronických a mechanických přístrojů pro měření hmotnosti. Dále pak obchodních, mostních, jeřábových a průmyslových vah. Na přání je prováděna kalibrace vah od Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.

Silniční váhy na míru

Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o koupi s vyššími finančními nároky, je třeba její dokonalá a včasná analýza. Nákupem silniční váhy od výrobce ušetříte hned dvakrát, neboť se zbavíte zbytečných finančních ztrát způsobených neplánovanými odstávkami při vážení. Společnost vám poskytne profesionální radu při výběru typu váhy a její váživosti. Odborní technici, kteří jsou pravidelně školeni u výrobců a dovozců vah a vážících zařízení, jsou zárukou plynulého chodu zařízení.

Garance kvality

Firma VÁHY – JAS, s.r.o. je držitelem Certifikátu č. 0119-SJ-C001-10 o schválení systému jakosti výroby výrobce vah. Tento doklad byl vystaven Českým metrologickým institutem (ČMI) po posouzení a kontrole plnění závazných požadavků. Zaměstnanci společnosti pak mohou u výrobků firmy provést tzv. „EU prohlášení o shodě“. Díky tomuto certifikátu je plně nahrazeno prvotní ověření váhy ČMI.

Nabízené váhy

Na internetových stránkách naleznete všechny informace k jednotlivým silničním vahám. U veškerého zboží je udávána maximální váživost, délka i třída. Váhy se dále dělí dle konstrukce, která může být železobetonová či celoocelová. Pro dokonalejší představu jsou k dispozici i fotografické náhledy nabízených výrobků.

O angelo

Shlédněte také

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Co jsou to tlumiče a jak poznat, že je čas na výměnu? 

Obsah Klasické dopravní prostředky, které denně používáme, by se bez tlumičů neobešly. Co vlastně tlumiče …