Posviťte si na svůj život LED žárovkami

Technický pokrok nelze zastavit, a tak je dobré, když s ním ruku v ruce jde i energetická úspora. Jedním z žroutů elektrického proudu jsou klasické žárovky. S nadcházející zimou se bude opět zvyšovat naše potřeba světla i pocitového tepla, a proto je teď ta nejlepší chvíle na výměnu všech starých žárovek za LED žárovky. Ruku na srdce, kolik už jich máte doma vy?

Proč by měly být LED žárovky v každé domácnosti?

Jeden z hlavních důvodů, proč nahradit klasické žárovky LEDkami, je až desetkrát nižší spotřeba elektrického proudu. Vaše domácnost tak může ušetřit až 85 % spotřebované energie. Jsou šetrné nejen k vaší peněžence, ale i k životnímu prostředí. Proto je vhodné LEDky použít hlavně v místnostech, kde svítíme často a dlouho. Toto osvětlení se perfektně hodí i na pracoviště, nebo do vaší garáže a dílny, kde můžete použít třeba levné LED ZÁŘIVKY.

Pokud zrovna dům stavíte, rozhodně musíte místo lustrů instalovat moderní LED panely, které zabudujete do stropu. LED panely poskytují příjemné světlo. Jsou rozmístěny rovnoměrně tak, aby dávaly pocit denního světla. Vybrat si můžete mezi teplou žlutou a chladnější bílou.

Buďte kreativní s LED pásky

Využití LED žárovek je široké. Své místo nachází v exteriéru, interiéru a například i v automobilovém průmyslu. Až vám zase v autě praskne žárovička u předního světla v nejméně vhodnou dobu, vzpomeňte si, že si máte tentokrát pořídit LED žárovičku, která má daleko delší životnost. Veškerá LED světla jsou vyráběna na stejném principu. Nezáleží na tom, zda jsou to venkovní reflektory, pouliční lampy, zářivky nebo žárovky, všechny vám budou sloužit stejně dlouho, a to až 50 000 hodin v plném provozu.

Novinkou ve využití SMD čipů jsou LED pásky. Jejich instalace je velice snadná, a tak s jejich pomocí prosvítíte i místa, kde se těžko zavádí elektrický proud, jako jsou pracovní plochy, skříňky nebo výlohy. V podstatě záleží na vaší kreativitě a potřebě světla. LED pásky jsou praktickým i designerským doplňkem. Více inspirace a možností výhodného nákupu najdete na https://www.ledakce.cz/led-zarovky/.

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …