Klidné, moderní bydlení v Praze

Klidné, moderní bydlení v Praze

Bydlení ve velkoměstě se mnoho rodin snaží vyvarovat, neboť jde zpravidla o synonymum rušného, hlučného a mnohdy i znečištěného okolí. Nemusí to však platit vždy, například ve Velké Chuchli.

Klidné, moderní bydlení v Praze

Luxusní vila na okraji velkoměsta. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/dokoncena-vila

Vily Chuchle

Slyšeli jste o pražské čtvrti Velká Chuchle? Je situována na jihozápadním okraji Prahy a stala se domovem již mnoha jiných rodin, jež nechtějí svůj život trávit v ruchu velkoměsta. Zároveň se od něj však nechtějí zcela odříznout. Ve Velké Chuchli najdete školy, ordinaci lékaře, veterinární ambulanci a dostatek obchodů. Okolí je lemováno přírodou spolu s chráněnou krajinnou oblastí Český kras v bezprostřední blízkosti. Přijde vám to také jako ideální kompromis?

Klidné, moderní bydlení v Praze

Pohoda u krbu? Užívejte si života plnými doušky v luxusní vile v Praze. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/dokoncena-vila

Luxusní vily v Praze

Novostavby ve Velké Chuchli jsou patrové, s prostornou zahradou, teráskou i garážovým stání. Pletivový plot je olemovaný sytě zelenými habrovými keři. Vily jsou vhodné pro jedno i vícegenerační bydlení. K dispozici jsou rovněž i zasíťované pozemky se stavebním povolením na vilu a s příjezdovou cestou. Nic vám tedy nebrání postavit si vilu dle vlastních představ a užívat si života ve Velké Chuchli.

Zalíbila se vám myšlenka života v tichém prostředí v okrajové části Prahy? Udělejte si výlet a přijeďte si lokalitu prohlédnout!

O angelo

Shlédněte také

Horizontální žaluzie - univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Horizontální žaluzie – univerzální a stylové stínění pro vaše okna

Obsah Pokud hledáte elegantní a praktický způsob, jak získat lepší kontrolu nad světlem a soukromím …