Domů / Dům a byt / Klidné, moderní bydlení v Praze
Klidné, moderní bydlení v Praze

Klidné, moderní bydlení v Praze

Bydlení ve velkoměstě se mnoho rodin snaží vyvarovat, neboť jde zpravidla o synonymum rušného, hlučného a mnohdy i znečištěného okolí. Nemusí to však platit vždy, například ve Velké Chuchli.

Klidné, moderní bydlení v Praze

Luxusní vila na okraji velkoměsta. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/dokoncena-vila

Vily Chuchle

Slyšeli jste o pražské čtvrti Velká Chuchle? Je situována na jihozápadním okraji Prahy a stala se domovem již mnoha jiných rodin, jež nechtějí svůj život trávit v ruchu velkoměsta. Zároveň se od něj však nechtějí zcela odříznout. Ve Velké Chuchli najdete školy, ordinaci lékaře, veterinární ambulanci a dostatek obchodů. Okolí je lemováno přírodou spolu s chráněnou krajinnou oblastí Český kras v bezprostřední blízkosti. Přijde vám to také jako ideální kompromis?

Klidné, moderní bydlení v Praze

Pohoda u krbu? Užívejte si života plnými doušky v luxusní vile v Praze. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/dokoncena-vila

Luxusní vily v Praze

Novostavby ve Velké Chuchli jsou patrové, s prostornou zahradou, teráskou i garážovým stání. Pletivový plot je olemovaný sytě zelenými habrovými keři. Vily jsou vhodné pro jedno i vícegenerační bydlení. K dispozici jsou rovněž i zasíťované pozemky se stavebním povolením na vilu a s příjezdovou cestou. Nic vám tedy nebrání postavit si vilu dle vlastních představ a užívat si života ve Velké Chuchli.

Zalíbila se vám myšlenka života v tichém prostředí v okrajové části Prahy? Udělejte si výlet a přijeďte si lokalitu prohlédnout!

O angelo

Shlédněte také

Praha je ideální destinací nejen pro mladé, tak ochutnejte Žižkov!

Praha je ideální destinací nejen pro mladé, tak ochutnejte Žižkov!

Obsah1 Garsonka nebo raději prostorný pětipokojový byt?2 Balkon nebo předzahrádka aneb pěstujte bylinky2.1 Mohlo by …