Čištění velkých prostor nikdy nebylo snazší

Obsah

Říká se, že hygiena je půl zdraví. Prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, by v první řadě mělo být čisté. Jak toho dosáhnout? Pomocnou ruku nabízí dokonalá technika.

Čím větší prostory, tím samozřejmě větší nároky na jejich čištění. Ty tam jsou doby, kdy po velkých halách běhala uklízečka s koštětem, kbelíkem a hadrem. Dnes je při úklidových procesech nápomocna moderní technika.

Kvalitní podlahové mycí stroje

Zejména k mytí tvrdých povrchů doporučujeme mycí stroje Hakomatic, které se vyznačují řadou předností. Jsou robustní, spolehlivé a z konstrukčního hlediska jednoduše dokonalé. Tyto přístroje jsou navíc vybaveny tou nejmodernější technikou, která zároveň usnadňuje jak jejich obsluhu, tak i údržbu. Ke každému stroji se vám navíc dostane dokonalý servis s krátkou reakční dobou.

Stroje se stojící obsluhou

Na výběr máte stroje buď se sedící či stojící obsluhou. Můžete je tedy ovládat buď vestoje, kdy je budete tlačit před sebou, nebo vsedě, kdy je budete řídit jako malý traktůrek. Ovládání obou typů je snadné a nevyžaduje téměř žádné fyzické úsilí. Každá kategorie pak nabízí několik modelů. Pro čištění menších prostor s nábytkem či regály doporučujeme například stroj Scrubmaster E10/B10 nebo Scrubmaster B12. Středně velké plochy dobře uklidí model Scrubmaster B30. Potřebujete prostory vyčistit opravdu rychle a důkladně? Pak sáhněte po stroji Scrubmaster B90/B120.

Stroje se sedící obsluhou

Několik modelů máte na výběr i u strojů se sedící obsluhou. Pokud sháníte snadno ovladatelný stroj, zvolte třeba Scrubmaster 100/650 R TB, který je vybavený ergonomickým kokpitem s pohodlným sedadlem. Základní čištění skvěle zvládá i Scrubmaster B140 R. Chytrou alternativou ručních podlahových mycích strojů jsou pak modely Scrubmaster B120 R s diskovými nebo válcovými kartáči, které jsou vhodné především do těžkého průmyslového prostředí. A s čištěním hůře přístupných prostorů si dobře poradí Scrubmaster B75 R. Volbu konkrétního modelu konzultujte s odborníkem.

Přední německý výrobce

Společnost Unikont Group je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů podlahových mycích strojů značky Hakomatic od předního německého výrobce Hako. Značka Hako je již od roku 1950, kdy vstoupila na trh, spojována s kvalitními produkty sloužícími k čištění podlah. Dnes stále patří mezi přední světové výrobce mycí techniky, jejichž kvalita je oceňována všemi profesionály.

O angelo

Shlédněte také

Tepelná čerpadla nabízí úsporné řešení pro vytápění a ohřev teplé vody

Tepelná čerpadla nabízí úsporné řešení pro vytápění a ohřev teplé vody

Obsah Tepelná čerpadla jsou stále populárnější volbou pro vytápění a ohřev teplé vody v domech. …