Vířivky a Swim Spa nakupujte tam, kde vám zajistí také následný servis

Vířivky a Swim Spa nakupujte tam, kde vám zajistí také následný servis

I když to tak na první pohled nevypadá, prodejců vířivek a Swim Spa je na českém trhu jako máku. Vyznat se ve všech těch značkách, technologiích a také prodejcích není vůbec jednoduché. Proto je vždy dobré, zaměřit se na prodávající firmu a její historii. Zvláště tehdy:

  • pokud se ve vířivých vanách příliš nevyznáte;
  • pokud s nimi nemáte žádné zkušenosti;
  • pokud od přírody nepatříte mezi domácí kutily;

měli byste vždy nakupovat u takového prodejce, který vám kvalitní výrobek nejen prodá, ale zajistí také jeho perfektní a dlouhodobý servis. A právě takovým studiem, které svým zákazníkům nabízí nejen férový prodej, ale také dokonalý servis, je Spa Studio. Navštívit ho můžete i osobně v jeho showroomech (Showroom Praha, Showroom Ostrava, Showroom Mladá Boleslav). Ono se vždy vyplatí kupovat vířivku, ať už americkou vířivku nebo luxusní vířivou vanu, teprve potom, až se o výrobcích spojíte s obchodníky firmy a proberete s nimi veškeré detaily.

Vířivky a Swim Spa nakupujte tam, kde vám zajistí také následný servis

Vyzkoušejte účinky vířivky a aromaterapie

Ať už si budete pořizovat americkou vířivou vanu nebo luxusní vířivku, ať už se rozhodnete pro vířivou vanu do vnitřního prostoru nebo dáte přednost vířivce venkovní, pamatujte vždy také na doplňky k vířivkám. Patří mezi ně například podhlavníky, schodiště či termokryty. Potřebovat budete také chemii na čištění a údržbu vody, ale třeba i přípravky na provonění vody ve vířivce, které patří do sféry aromaterapie.

Vířivky a Swim Spa nakupujte tam, kde vám zajistí také následný servis

Service Inclusive Ultimate – prodloužená záruka venkovních výřivek

Vlastníci zahrady určitě ocení existenci venkovní vířivky. Spa-studio.cz nabízí venkovní vířivky, které jsou komfortní, ale také bezpečné, navíc si je můžete dovybavit nejrůznějšími individuálními doplňky tak, aby dokázaly splnit i ty vaše nejnáročnější požadavky. Radost vám určitě udělá i prodloužená záruka Service Inclusive Ultimate a nadstandardní zákaznický servis.

O angelo

Shlédněte také

Dopřejte si kvalitní slivovici

Obsah Vitamin S neboli slivovice je pálenkou oblíbenou nejen na Moravě. Její milovníci ji užívají …