Návod

Obsah

Proč se mám registrovat?

Registrací můžete plně využívat všechny funkce tohoto webu. Přidávání článků, psaní komentářů, zakládání skupin, posílání soukromých zpráv atd..


Co je CZkutil.cz za web?

CZkutil.cz je web pro psaní užitečných rad, návodů, článků, tipů, domácích výrobků a zlepšováků. Stát se přispěvatelem a psát články či krátké tipy a rady může opravdu každý. Stačí se pouze zaregistrovat a okamžitě můžete začít psát.


Jak přidám náhledový obrázek k článku?

 

Návod

Obrázek co se zobrazí na hlavní stránce u článku (náhledový) vložíte kliknutím na „Přidat náhledový obrázek“ v dolní části při psaní článku. Pokračujete kliknutím na „Nahrávání souborů“ poté na „Vybrat soubory“ a vyberete obrázek v počítači. Soubor se nahraje do knihovny médií a vy ho publikujete kliknutím na „Choose image“ v dolním pravém rohu.


Jak vložím obrázek do článku mezi text?

Při psaní článku na místě kde chcete vložit obrázek kliknete na tlačítko „Přidat obrázek do článku mezi text“

Pokračujete kliknutím na „Nahrávání souborů“ poté na „Vybrat soubory“ a vyberete obrázek v počítači. Soubor se nahraje do knihovny médií a vy ho publikujete kliknutím na „Vložit do příspěvku“ v dolním pravém rohu.

Tím se vloží obrázek do textu kde se zrovna nacházel kurzor. Pod obrázkem samozřejmě můžete psát dál, popřípadě přidat další obrázek.


Musím vložit náhledový obrázek?

Nemusíte. Pokud nevložíte náhledový obrázek (obrázek co se ukáže u příspěvku na hlavní stránce) zobrazí se standartní obrázek žárovky.


Jaké obrázky mohu přidávat k článku?

Nahrávejte obrázky vlastní na které máte autorská práva, nebo z veřejně dostupných fotobank kde najdete fotografie zdarma.


Jak si zobrazím moje články?

Klikněte na Vytvořit článek a dole na stránce máte Vaše příspěvky


Existují nějaká pravidla?

Ano např. článek který budete psát musí být originál a nesmí být zkopírovaný z jiného webu. Celé znění pravidel najdete ZDE.


Napsat komentář