Masturbátor na rozdíl od ženy nikdy neřekne ne. To ale není jeho jediná přednost!

Masturbátor na rozdíl od ženy nikdy neřekne ne. To ale není jeho jediná přednost!

Obsah

Ty tam jsou doby, kdy k sexuálnímu potěšení sloužila jen živá bytost, ať již v podobě ženy či muže. Současné moderní technologie umožňují plně si vychutnávat třeba i sex na dálku. S partnerem i bez. To však není jediným důvodem, kvůli němuž řada lidí uspokojuje své sexuální potřeby prostřednictvím erotických hraček.

Erotické hračky se například ukazují jako účinná terapie zaměřená na odstranění rutiny v sexu, která v současné době stojí za rozpadem velkého procenta vztahů. Páry se bojí experimentovat a sex tak trošku oživit. Přitom mnohdy stačí relativně málo, jako je změna prostředí či odhození zábran. Právě ty nás často brzdí. Fantazie zkrátka pracuje, ale odvaha je zrealizovat pokulhává.

Nestyďte se masturbovat

Doby, kdy masturbace byla považovaná za škodlivou, naštěstí skončila v propadlišti dějin. Dnes jí i odborníci nejenom z řad sexuologů dávají zelenou. A zaměstnat při mí můžete nejenom své ruce. Díky vyspělým technologiím prožitky při používání moderních masturbačních pomůcek mnohdy předčí prožitky ze sexu s mužem či ženou.jaké konkrétně máme na mysli?

Vibrátor? Ne, masturbátor!

Stejně jako ženy před lety začaly šílet po vibrátorech, v současné době jejich žezlo přebírají masturbátory, ať již se jedná o masturbační vajíčka, kuličky a další sofistikované erotické hračky, s nimiž se mohou oddávat slastným požitkům doslova v kterékoliv denní i noční době.

Po čem muži touží?

Ochuzeni o prožitek ovšem nemusí zůstávat ani muži. Jejich zdrojem slasti se může stát honítko, která dokáže věrně napodobit různé formy sexuálního vzrušení včetně análního sexu a hlubokého kouření.

Masturbátory na jedno i více použití

Na trhu se setkáte s masturbátory v různých cenových relacích. Nejlevnější jsou samozřejmě ty na jedno použití, jejichž cena často nepřekročí tři stovky. Ty při dodržení vysoké úrovně hygieny je navíc možné používat i opakovaně.

Investujte do svého prožitku

Pokud ovšem na cenu nehledíte a jste ochotni do svého prožitku něco investovat, jděte o třídu výš. Na e-shopu sexio.cz je například k sehnání luxusní elektronický vibrační masturbátor s vyhříváním. Ten vaše mužství rozvibruje a rozehřeje závoreň. Intenzívní prožitek pak je víc než zaručen!

O angelo

Shlédněte také

Autoklávy pro pasterizaci a sterilizaci potravin

Autoklávy jsou klíčovým prvkem v potravinářském průmyslu, zajišťujícím bezpečnost a trvanlivost potravin prostřednictvím procesů pasterizace …

Napsat komentář