Domů / Dům a byt / Ušetřete své výdaje za spotřebu energií s EK

Ušetřete své výdaje za spotřebu energií s EK

Máte rádi akční nabídky produktů a rádi přizpůsobujete nákup tomu, abyste těchto akcí využili? Proč to nezkusit i na poli nákupu energií?

V tomto segmentu zatím žádné fronty u pokladen nepotkáte. Jedná se o alternativu k běžným platbám za služby, o níž se bohužel málo ví. Tato alternativa Vám však může nabídnout až 30% slevu z ročních výdajů na služby pro Váš domov.

Jak to u Energetické kanceláře funguje?

Energetická kancelář spojuje zákazníka s vítězným dodavatelem. Dodavatelé jsou prověření díky našemu vstupnímu testu. Tento test se jmenuje “Energetická soutěž dodavatelů” a vítězí v ní pouze dodavatel s nejvýhodnějšími podmínkami pro Vás.
Po výběru tohoto vítěze, v období 2 až 3 měsíců shromažďujeme dokumenty, které jsou potřeba k uzavření dohody mezi novým dodavatelem a Vámi. Staré smlouvy s předchozím dodavatelem vyřídíme také za Vás a pokud vše proběhne v pořádku, začínáte šetřit!

Další možnosti, jak s námi ušetřit!

Další možností,  jak využít služby Energetické kanceláře, je dodávka tuhých paliv – černého a hnědého uhlí, briket a pelet. Tyto komodity vybíráme pečlivě. Například pelety, které nabízíme, získaly ocenění “Velmi dobrá kvalita” v časopisu dTest.

Na tuto oblast služeb navazuje i náš další obor, a to zprostředkování tepla. Zajistíme Vám návrh a dodávku kvalitního tepelného čerpadla, kotle na tuhá paliva i plynového kotle. Zabýváme se i poradenstvím ohledně “kotlíkových” dotací, které Vám pomůžeme sepsat a podat.

Poslední naší službou je nákup světelných zdrojů a instalace osvětlení. Nákup světelných zdrojů Vám nabízíme za velkoobchodní ceny!

Pro koho jsou služby určené a kde je mohu poptat?

Služby jsou určené pro fyzické osoby, firmy i veřejnoprávní instituce. Pro kompletní informace a nezávaznou objednávku nás kontaktujte skrze web, případně můžete navštívit firemní Facebook.

O angelo

Shlédněte také

Tipy, se kterými se stanete králem každé grilovačky

Tipy, se kterými se stanete králem každé grilovačky

Drtivá většina Čechů miluje grilování. Jenže udělat maso tak, aby bylo správně propečené, neztratilo chuť …