Domů / Ostatní / Špionážní kamera na pozemku je zárukou bezpečí
Ä

Špionážní kamera na pozemku je zárukou bezpečí

Majitelé nemovitostí vynakládají často nemalé finanční částky za ochranu svého domu, ale ta se mnohdy mine účinkem. Může za to obvykle skutečnost, že jsou používané prostředky na ochranu snadno na očích a zloději tak vymyslí jinou možnost, jak se k vám vloupat. Strach ze zlodějů nebo vandalů je zcela přirozený, pokud celý život budujeme dům, je přítomnost každé podezřelé osoby v jeho blízkosti nepříjemná.

Špionážní kamera

browning_btc_7fhd_trail_camera_recon_1124034Existuje jen jedna skutečně účinná a finančně snadno dostupná možnost, jak získat nad pozemkem kontrolu a tou je špionážní kamera v podobě fotopasti. Tento trend je nyní velmi populární a ačkoliv používali fotopasti vždy zejména přírodovědci a ochránci přírody, dnes se využívají hlavně k ochraně pozemku. Výhodou fotopastí je to, že jsou nenápadné a zaznamenají vše potřebné. Nenahrávají v kuse, jako kamery, ale jen tehdy, když k vám skutečně někdo vnikne. Pokud se tak stane, citlivé senzory fotopasti na to zareagují a fotopast pořídí snímky ve vysokém rozlišení.

Výhody fotopasti

bunaty gsm 2Fotopast funguje nonstop, vysoce kvalitní fotky pořídí i v nočních hodinách. Nemusí to být jen člověk, koho fotopast zachytí, snadno zaznamená i malá zvířata. Reakce fotopasti jsou okamžité, pořízení snímku trvá jen zlomek sekundy a je prakticky nemožné, aby jí něco uniklo. Fotopast je umístěna v maskovaném pouzdře, to jí dodá nejen odolnost, ale také nenápadnost. Budete o ní vědět jen vy.

Pokročilé špionážní kamery vám nabídnou i pokročilé funkce, zatímco běžné fotopasti zaznamenávají pořízené snímky na kartu a nabízí možnost jejich shlédnutí na displeji, modely s GSM modulem vám čerstvě pořízené snímky mohou zasílat i jako MMS na telefon nebo na email. Fotopasti jsou velmi odolné a velmi rychle s nimi odhalíte každého, kdo k vám chodí na pozemek, když nejste doma nebo když spíte.

O Makawiel

Shlédněte také

KRITÉRIA STĚHOVACÍ FIRMY

Mezinárodní stěhování si žádá mnohem vyšší nároky než stěhování s Brna do Prahy. Proto jsme si …