Domů / Auto moto / Jak se nespálit při nákupu ojeté dodávky?

Jak se nespálit při nákupu ojeté dodávky?

Ne každému podnikateli se pokaždé chce utrácet vysoké sumy za nákup nové dodávky, a proto velké množství z nich sahá po dodávkách ojetých. Bazarů dodávek je v České republice hodně, ne všechny ale mají dobrou pověst. Povězme si proto nyní několik základních typů, jak se při koupi ojeté dodávky nespálit.

1
Obrázek 2 V Auto Gruber jsou všechny dodávky pečlivě prověřovány.

Požadujte dokumenty

Staré české rčení říká „důvěřuj, ale prověřuj“. I ta nejlépe vypadající dodávka může být bouraná nebo kradená, a proto je vždy dobré vidět dokumenty o jejích technickém stavu a původu. Slušné bazary dodávek proto všechny prodávané vozy samy prověřují. Nejinak tomu činí i pražský bazar dodávek Auto Gruber. Všechny prodané dodávky obsahují osvědčení ohledně technického a právního stavu vozidla. S Auto Gruber se tedy nemusíte ničeho bát.

Vyberte si vůz předem

S maximální transparentností při prodeji vozů se pojí i ochota bazaru zveřejňovat prodávané dodávky na internetu. Pro nakupujícího je to skvělá příležitost udělat si obrázek o úrovni prodávaných vozidel. Proto Auto Gruber veškeré prodávané dodávky zveřejňuje online včetně fotografií, technických informací a ceny. Je tedy jen na vás, jakou si vyberete.

O angelo

Shlédněte také

Jak vybavit autolakovnu? Obraťte se na profesionály!

Plánujete zřízení autolakovny, ale nevíte, jak začít? V prvé řadě si ujasněte, bez jakého zařízení …